Sevgiliye Hediye Fikirlerini Önceden Planlayın

Son dakikaya kadar beklemeyin. Önceden planlama yaparak, olaya uyan romantik bir jest veya hediye üzerinde karar verebilirsiniz. Planlı olmak, istediğiniz hediyeyi bulmak, sevgilinize hediye fikirleri bulmak , ayrıca ihtiyacınız olduğunda online sipariş vermek için zaman verecektir.

Birlikte Konuşmalarınızı Kullanın

İsteyebileceği bir şey hakkında kasıtlı olarak bir ipucu bırakmış olması mümkündür. Alternatif olarak, belki de birlikte son isteyebileceği bir şeyden bahsettiniz, bu da hediyenize rehberlik edebilir. Söylediklerini bir hediye verme kaynağı olarak kullanmak, ona gerçekten sevdiği bir şey sevgiliye hediye fikirleri almanızı sağlayacak ve söylediklerini dinlediğinizi gösterecektir.

Aşk Dilini Düşünün

“Aşk dili”, insanların kendilerini sevmek için neye ihtiyaç duyduklarını tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Sevgilinizin aşk dilini anlayabilirseniz, ona gerçekten istediği bir şeyi alabilir ve beğenmesini sağlayabilirsiniz. İlk aşk dili onaylama sözleridir. Bu, kişinin takdir veya sevgi sözlerini duyduğunda daha çok sevildiğini hissettiği anlamına gelir. İkinci aşk dili hizmet eylemleridir, yani bir angaryayı üstlendiğinizde, onun için eylemlerde bulunduğunuzda daha çok seviliyormuş gibi gelir. Üçüncü aşk dili, somut sevgiliye hediye fikirleri bulup almaktır. Kaliteli zamana değer veren insanlar için sadece sizinle vakit geçirmek ise en önemli şeydir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir