Öğrencilere Karne Hediyesi

Okulun son gününe gelindiğinde öğrencilere karne hediyesi vermek adeta bir gelenektir. Birçok çocuk yaz tatiline girmeden önce hediye almayı bekler, dahası bundan hoşlanır. O yüzden ebeveyn ya da öğretmen olarak öğrencileri küçük ama hoşlarına gidecek ödüllerle mutlu edebilirsiniz. Eğer aklınıza uygun maliyetli, işlevsel ve keyifli hediye fikirleri gelmiyorsa bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Öğrencilere Karne Hediyesi Renkli Tebeşirler

Öğrencilerin yazma, çizim ve problem çözme becerilerini geliştirmelerini sağlamanın yaratıcı bir yolu olan tebeşir, öğrencinin sayısız oyun oynamasına izin verir. Sekseklerden tic tac toe’ye kadar, birçok oyun oynanabilir. Üstelik maliyeti en düşük olan öğrencilere karne hediyesi çeşitlerinden biridir.

Yeniden Kullanılabilir Su Şişesi

Şık, tekrar kullanılabilir bir su şişesi, öğrencileri aktif ve sağlıklı olmaya teşvik eder. Şişeyi aromalı su paketleri veya atıştırmalıklar ile bile doldurabilirsiniz. Öğrenciler yeni öğretim yılına başlamak için sağlıklı ve tazelenmiş hissedeceklerdir.

Kelime Bulutu

Ücretsiz web sitelerini kullanarak öğrenciler için kişiselleştirilmiş bir kelime bulutu oluşturun. Bu yıl yazdıkları en sevdiğiniz yazıyı veya size gönderdikleri iç açıcı bir notu alın ve metni web sitesine yapıştırın. Sık kullanılan kelimeler daha belirgin görünür. Elma gibi eğlenceli şekilli bulutları seçebilirsiniz. Üstelik en güzel yanı, bu öğrencilere karne hediyesi tamamen ücretsizdir.

Sınıf Kitaplığından Hediyeler

Sınıf kitaplığınız varsa, her öğrencinin saklayacağı bir kitap seçmesine izin verin. Öğrencilerin kütüphaneden bir kitap seçmelerine izin verdiğinizde sınıfın bir parçasına sahip olmaktan heyecan duyacaklardır. Sınıfta hediye edilecek kitaplar yoksa, büyük paralar harcamadan önce indirimli kitapçıları kontrol ettiğinizden emin olun.

Yaz Dergisi

Dergilerin içine her öğrenciye kişisel bir not yazabilirsiniz. Öğrencilerinizi yaz boyunca yazmaya devam etmeye teşvik etmek için sayfalara teşvik edici şeyler bile yazabilirsiniz.

Öğretmen ile Fotoğraf

Öğrencilerinizin her biriyle bir fotoğraf çekin. Fotoğrafları bastırdıktan sonra, her öğrencinin en sevdiğiniz anısını, bazı cesaret verici kelimeleri veya sınıf sloganınızı fotoğrafların arkasına yazın. Unutmayın, öğrencilerinize ne verirseniz verin, sizden geldiği için seveceklerdir. Bu yüzden öğrencilere karne hediyesi vermek için çok komplike düşünmenize gerek yok. Çocuklar samimi hediyelerden hoşlanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir