İlham Veren Doğum Günü Mesajları

Hepimiz, sevdiğimiz insanları mutlu edebilmek için onlara güzel sözler söylemeyi, en mutlu ve özel günlerinde onlara hediyeler almayı ve onlara olan sevgimizi bu şekilde dile getirmeyi severiz. Sizler de hayatlarınıza dokunan bu güzel ve değerli insanlar için aldığınız doğum günü hediyelerinin yanında onları duygulandırmak, sevginizi güzel sözlerle dile getirmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız doğum günü mesajlarına göz gezdirmelisiniz.

Anneler İçin Doğum Günü Mesajları

Annelerimiz bizleri bu dünyaya getiren, bizleri büyüten ve her türlü iyi ve kötü anımızda yanımızda olan meleklerdir. Hepimiz, güzel yürekleriyle bizlere sonsuz güven duyan ve destek veren annelerimize en güzel doğum günü mesajlarını göndermek çok isteriz.

 1. Beni büyüten ve bu yaşıma getiren canım anneciğim, sen benim bu dünyadaki en büyük servetimsin. Doğum günün kutlu olsun.
 2. Arkamda durup bana doğruyu öğrettiğin sürece başka yöne bakmama gerek yok. Benim tek yönüm sensin. Nice sağlıklı yaşların olsun anne. Seni çok seviyorum.
 3. Geceleri üşüdüğümde üstümü örter, hasta olduğumda başımdan ayrılmazsın. Yere düşsem ilk sen kaldırır, derdim olduğunda ilk sen dinlersin. Bana bir anneden daha fazlası olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum.
 4. Kimse olmasa da yanımda senin sonsuz sevgin yeter. Seni çok seviyorum canım anneciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Yukarıda 4 madde ile sizler için özgün bir şekilde hazırladığımız anneler günü mesajları ile annenizi mutlu edebilirsiniz.

Babalar İçin Doğum Günü Mesajları

Her ne kadar korktuğumuzda annelerimizi arasak da babalar da bizler için sayısız fedakarlıkta bulunur.

Biz rahat edebilelim diye gece gündüz emek veren babalarımız için hazırladığımızdoğum günü mesajları:

 1. Anlatmakla bitmeyecek olan dostluğun ve fedakarlıkların için sana çok teşekkür ederim babacığım. Doğum günün kutlu olsun.
 2. Suç ortağım, en iyi arkadaşım. Benimle bir babadan çok arkadaş olduğun için sana sonsuz teşekkür ederim.
 3. Bana her şeyin en güzelini sen öğrettin. Hem dünyanın en yakışıklı babası hem de en iyi öğretmeni oldun. İyi ki varsın.

Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları

En komik, en eğlenceli, en heyecan dolu anlarımızın ortağı olan arkadaşlarımıza sadece doğum günü hediyesi almak yetmez. Kan bağı olmasa da kardeş kadar sevdiğimiz arkadaşlarımıza güzel mesajlar yollamaz onları iyi hissettirir.

 1. Zaman su gibi geçse de değişmeyen tek şey dostluğumuz olsun.
 2. Gelecek sana hep güzellikler getirsin, kalbin kadar temiz bir ömür yaşaman dileğiyle.
 3. Bir derdin olduğunda veya sevincini paylaşmak istediğinde yanında olduğumu hatırla. Seni çok seviyorum arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili İçin Doğum Günü Mesajları

Hayatımızın bir anında karşımıza çıkan ve ömür boyu yol arkadaşımız olan sevgililerimize her gün güzel sözler söyleriz. Fakat onları bu özel günlerinde de doğum günü mesajları, ile mutlu etmek çok önemlidir.

 1. Hayatıma girdiğin andan beri her şeyi güzelleştiren insan. İyi ki varsın.
 2. Biz sadece yeniden bir araya gelmek için birbirimizi bulduk. Ben, ömür boyu sadece seni seveceğim. Doğum günün kutlu olsun.
 3. Bugün benim de doğum günüm. Çünkü sen ile tanışmadan önce yarımdım ben sen ile bir bütün oldum. İçimde sana karşı bitmek bilmeyen bir sevgiyle doğum gününü kutlarım.

Bu yazıda sizlere sevdiklerinize doğum günlerinde söyleyebileceğiniz ve onlara duygu dolu anlar yaşatabileceğiniz mesajlar hazırladık. Hayatınızın her anında sizlerle olan bu güzel insanlarla mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir