Dekoratif Bebek Karşılama Fikirleri

Yeni doğan bebeğinizi eve ilk kez getirmek, hayattaki en heyecan verici adımlardan biridir. Bu süreçte ebeveyn olarak bebeğinizi en güzel yeni doğan bebek süsleri ile karşılamak istemeniz normaldir. Bu yazımızda bu yüzden size hem sizi mutlu edecek hem de yeni doğmuş bebekler için uygun en güzel dekorasyon öğelerinden bahsedeceğiz.

Dekoratif Bebek Karşılama Fikirleri

Evinizi dekore etmek, yeni doğmuş bir bebeği eve kabul etmek için gerçekten hoş bir dokunuş olabilir. Bu, muhtemelen arkadaşlarınız ve aile bireyleriniz tarafından organize edilecektir. Bu nedenle yeni ebeveynler için süslemeleri mümkün olduğunca sorunsuz ve karışıklıktan uzak tutmak önemlidir. Klasik yeni doğan bebek süsleri hoşunuza gidiyorsa bebeğinize karşılama mesajları veren ‘’Dünya’ya Hoş geldin’’ veya ‘’Merhaba Kızımız/Oğlumuz’’ gibi bannerlardan yararlanabilirsiniz. Mobilyalarınızın renklerine uygun olarak seçeceğiniz balonlar bu aksesuarlar ile son derece uyumlu olacaktır.

Bir Bakım Sepeti Oluşturun

Bir bakım paketi veya sepet oluşturmak, bebek gelmeden yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Bu, bebek hediye fikirleri arıyorsanız, ailenizden veya arkadaşlarınızdan hazırlamalarını isteyebileceğiniz hoş bir jest olabilir. Paket, anne ve bebek için bebek pijamaları, muslinler ve bebek bezleri gibi şeyler içerebilir. Öte yandan bir kutu tatlı ikram, dergiler, lüks el kremi veya yeni pijamalar anneye iyi gelecektir.

Yeni Doğan Bebek Odası Süsleri

İstediğiniz kadar doğum tarihi için hazırlık yapabilirsiniz, ancak bebekler maalesef bu tarihi umursamazlar ve hazır olduklarında gelirler. Bu sebeple genellikle hazırlık için çok az zamanınız kalır. Bu yüzden bebek odası dekorasyonu ile erkenden ilgilenmenizde fayda vardır. Bebeğinizin cinsiyeti belli olduktan hemen sonra odasını süslemeye başlayabilirsiniz. Ya da hem kız hem de erkek bebekler için kullanışlı olacak renkleri tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin cildi ve burnu hassas olabileceğinden odasında çok kokulu, tüylü, uçuşabilen yeni doğan bebek süsleri kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Özel Anları Belgeleyin

Fotoğraflar harika bir hatıra görevi görür. Gelecekte, yeni doğmuş bebeğinizle o özel anlara bakmak için fotoğraflara sahip olduğunuz için şanslı hissedeceksiniz. Eve ilk geldiğinizde veya doğum sonrasında çekişmiş fotoğrafa sahip olduğunuzdan emin olun. Bebekler ilk birkaç hafta içinde hızla değişirler. Bu yüzden bu anları yakaladığınızdan emin olun. Daha sonra bu ilk bebeklik fotoğraflarını aksesuar haline getirmek harika bir yeni doğan bebek süsleri fikridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir