Hediyelik Ürünlerin Adresiyiz

Hediyelik ürünler geçmişten günümüze özel günlerde tercih ettiğimiz, kişiye özel yada karşınızdaki kişiye özel oldugunuzu hissettirecek kategorideki hediyelerdir. Sevdiklerinizi hediyelerle mutlu ederek, özel günlerinizi unutturmayacak akılda kalacak şekilde kişilerde iz bırakabilirsiniz. Hediyelik konusunda size fikir ve seçenek olarak farklı üürnler sunmaya çalışıyoruz. Tam olarak hediyelik ürünlerin tek adresindesiniz.

buradanaldim

Buradanaldim.com ve Hediyelik Deposu Markamız

Yeni kuruluşumuz olan Buradanaldım markamız Hediyelik Deposu’nun alt kuruluşudur. Buradanaldım markamız yapım aşamasında olduğu için sizlere iki markamızla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürünlerimiz ve hizmetimizle sizleri memnun etmek bizleri mutlu etmektedir.

Değerli sorularınız ve merak ettiğiniz ürünler hakkında bilgi almak için Whatsapp Hattımız olan 0541 615 52 53 no’lu numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yeni Baba Adayına Hediye Seçenekleri

Yeni Baba Adayına Hediye Seçenekleri

Baba olmak çoğu erkeğin hayalleri arasında bulunmaktadır. Baba olan kişiler bunun mutluluğunu genellikle başka hiç bir şeyde bulamamaktadır. Son derece manevi olan bu duygu sevilenlerle paylaşıldığı zaman çok keyifli olmaktadır. Bir babaya hediye almak isteyen kişiler, hediyenin işlevine de çok dikkat etmelidir. Çünkü baba olan kişiler, bebekleriyle de ilgilenirken hediyesini görmek isteyebilmektedir. Bu sebeple verilecek hediye de buna uygun olarak seçilmelidir.

Hangi Hediye Daha Özel Hissettirir?

Hediye alan kişilerin hediyesini beğenmemesi çok da istenilen bir durum değildir. Doğru hediye seçimleri yaparak ne kadar düşünceli olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Yeni baba adaylarına alınabilecek bazı hediyeler şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Babaları yönlendiren kitap ya da DVD’ler
 • Bebek bakım kitleri
 • Bebek bezleri
 • Tıraş setleri
 • Baba ve çocuklara özel tişörtler hediye olarak verilebilmektedir.

Bu hediyeler, babaların mutlu olmasını sağlarken aynı zamanda maddi olarak da fayda görmelerini sağlamaktadır. İnce düşünceyle seçilen her türlü babaya hediye seçenekleri mutlu olunmasını sağlamaktadır.

Yeni Baba Adaylarına Kimler Hediye Verebilir?

Yeni baba olacak kişilere genellikle yakın arkadaş ya da dostlar hediye vermektedir. Fakat hediye vermek isteyen kişiler için herhangi bir sınırlandırma yoktur. Dolayısıyla hediye vermek isteyen herkes baba adaylarına hediye alabilmektedir. Bu mutluluğunu eşiyle paylaşmak isteyen kişiler der eşleri için hediye alabilmektedir. Bunun yanı sıra aile dostları da hediyeler verebilmektedir. Tercih edilecek olan hediyenin kullanılabilir olması, daha memnun olunmasını sağlamaktadır.

Hediye Ne Zaman Verilmelidir?

Yeni baba olacak kişilere, hediyenin ne alınacağı kadar, ne zaman verileceği de çok önemlidir. Doğru zaman genellikle ilk zamanlarda olmaktadır. Yeni baba olan kişilere ilk 1 ay içerisinde alacağınız hediyeler daha mutlu edebilmektedir. Çünkü bu zaman diliminde her şey daha tazedir ve o kişinin daha da mutlu olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde böyle bir zamanda verilebilmektedir. Birçok kişi bu zamanları tercih etse bile, geciken kişilerde hediyelerini daha sonra verebilmektedir. Güzel bir hediye seçiminizin daha mutlu etmesini istiyorsanız, verdiğiniz zamana da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Çocuk için Doğum Günü Hediyeleri Nasıl Seçilir

Çocuk için Doğum Günü Hediyeleri Nasıl Seçilir?

Hayatımızın anlamı çocuklarımız için alınacak hediyeler söz konusu olduğu zaman herkes daha dikkatlidir. Bunun sebebi ise, hem çocuğun seveceği hem de eğitici ve çocuğun gelişimine faydalı olmasının gerektiğidir. Ayrıca bir önemli etken de doğum günü hediye alınacak çocuğun yaşıdır. Yaşına uygun hediye seçmek gerekir.

Hangi Yaşa Hangi Hediye Alınır?

Hediye alınacak çocuğun yaşına göre hediye seçenekleri şunlardır;

1 ve 2 yaş arası çocuk: Bu yaştaki çocuklara görsel zekayı geliştiren oyuncaklar en uygun seçim olacaktır. Bunun yanı sıra yumuşak kumaş oyuncaklar da tercih edilebilir. Bu yaşta çocukların görsel zekası gelişime açık olduğundan renkli kartlar, üzerinde rakamlar olan kumaştan küpler ve renkli halkalar en uygun hediyeler olacaktır.

3 ve 4 yaş çocuk: Bu yaşta çocuklar ayaklanır ve oyuncaktan çok etrafta bulunan objeleri merak eder. Etrafta bulunan objeleri tanıması şart. Onları tanıdıktan elledikten sonra merak kalmayacaktır. Bu aşamada oyuncaklar devreye girer. Renkli ve resimli kitaplar ve büyük boy legolar bu yaştaki çocuk hediyesi için en uygun oyuncak olacaktır.

5 ve 6 yaş çocuk: En meraklı oldukları ve en çok soru sordukları zamanıdır bu yaşlar çocukların. Bu yaşlarda çocuklara beceriye yönelik oyuncaklar alınabilir. Ve artık okuma kitabı alma vakti de gelmiştir. Yeni okumaya başlayacağı bir yaş olduğu için büyük yazılar ile yazılmış kitap alınabilir.

Tabi ki bunların yanında her zaman alınabilecek hediye çocuğa uygun kıyafettir. Bu her yaşta çocuğa uygun bir hediyedir.

Çocuk Hangi Hediyeyi Beğenir?

Çocuğun nasıl bir hediyeyi beğeneceğini anlamak için çocuğu tanımak ve öncesinde gözlemleyip nelerden hoşlandığını bilmek gerekir. Görme imkanınız yoksa öncesinden ebeveynlerinden tüyo alabilirsiniz. Her çocuk farklı şeylerden hoşlanır, fakat hediye olunca bazen ne olduğunun onun için pek anlamı olmaz. Bu yüzden hediye seçerken büyüklerin düşünerek ve çocuğun gelişmişine uygun hediye seçmesi oldukça önemlidir.

Yumuşak Oyuncaklar Nelerdir?

Küçük yaşta çocuklara alınacak yumuşak oyuncakları sıralamak gerekirse şu şekildedir;

 • Ayıcık ve peluş oyuncaklar
 • Kumaştan üretilmiş kitaplar
 • Silikon ve sağlığa uygun oyuncaklar
 • Her çocuğa en güzel hediye gelişimine katkı sağlayan hediyedir.
Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri Nelerdir

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri Neler Olabilir?

Sevgililer arasında birbirlerine hediye vermek çok yapılan bir şeydir. Birbirlerine hediye veren sevgililer arasında sevgi bağı her zaman daha çok büyür. Erkek sevgiliye hediye verilecek birçok hediye türü bulunmaktadır. Sizde erkek sevgilinize verilecek bir hediye arıyorsanız doğru adrestesiniz. Özel günler olsun normal günler olsun sevgili çiftler arasında sürekli hediye paylaşma olur. Erkek sevgilinize vereceğiniz bir hediye onu o durumda onu dünyanın en mutlu insanlarının arasından biri yapabiliyor.

Erkek Sevgiliye Hediye Olarak Ne Verebilirim?

Erkek sevgilinize verilecek hediye pahalı olmasına gerek yoktur. Verdiğiniz hediyeyi pahalı olduğu için sizi sevmez, sizin ona değer verdiğiniz için sevecektir.

Peki ya erkek sevgilinize verilecek her yerde bulunacak hediye fikirleri;

 • Pubg telefon konsolu: Erkek arkadaşınız, her erkek gibi Pubg bağımlısı ise ona her yerde bulunan Pubg telefona takılan konsolu hediye edebilirsiniz.
 • Kişiye özel resimli tablo: Erkek sevgilinize verebileceğiniz bir üründen birisi ise kişiye özel resimli tablodur. Bu ikinizin de bulunduğu bir tablo olabilir.
 • Ay görünümlü gece lambası: İkinizin isminin bulunduğu ay görünümlü gece lambasını sevgiliniz çok beğenebilir.

Bu tavsiyeler gibi birçok erkek sevgiliye verilecek hediye fikirleri bulunmaktadır. Sizde erkek sevgilinizi mutlu etmek istiyor iseniz, internette bulunan ünlü mağazalardan bir sürü sevgilinize verebileceğiniz hediye bulunur.

Erkek Sevgiliye Hediyeyi Nerede Verebilirim?

Erkek sevgiliye hediye almışsak sevgilinizin çok mutlu olabileceğini unutmamalıyız. Peki, hediyeyi aldım diyelim. Hediyeyi her ne kadar almış olsak da hediyeyi vermenin de bir yeri ve zamanı vardır. Erkek sevgiliye hediye vermek için bir takım organizasyonlar yapabilirsiniz. Mesela güzel bir yerde akşam yemeği yerken hediyeyi çıkartıp verebilirsiniz. Ya da bir akşam sinemada film izlerken ona hediyeyi vermeniz onu çok mutlu etmektedir.

Erkek Sevgiliye Verilecek Hediyeyi Nereden Alabilirim?

Erkek sevgiliye verebileceğiniz hediyelerden birkaçını örnek olarak vermiştik. Peki ya sevgiliye verilecek hediyeleri nereden alabiliriz? İnternette bulunan birçok hediye mağazasında istediğiniz tür hediyeyi bulabilirsiniz. İnternetten almak istemiyorsanız da size en yakı bulunan hediyelik eşya mağazasından sevgilinize en uygun hediyeyi bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Balık Burcu Kadını Hangi Hediyelerden Hoşlanır

Balık Burcu Kadını Hangi Hediyelerden Hoşlanır?

Balık burcu zodyağın en duygusal ve hassas burcudur. Balık burcu kadınının en belirgin özelliği duygusal olmasıdır. Duygusal ve iyi kalpli olan balık burcu kadını için hediye seçmek aslında çok zor değildir. Balık burcu kadınları ufak jestlerden hoşlanırlar. Sizin kendisini düşünmüş olmanız, onu çok mutlu edecektir.

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadınların genel özellikleri arasında, sabırlı, cömert, dürüst, duyarlı ve vicdanlı olmaları bulunmaktadır. Bir balık burcu kadını dürüsttür ve güçlü bir ikna kabiliyetine sahiptir. Her ortama uyumlu ve hayalperest insanlardır. Oldukça romantik ve tutkulu insanlardır. Hayat bakış açıları ciddi olabilir ancak çok gerçekçi değildirler. Olumsuz dış etkenlerden çok etkilenirler. Kırılgandırlar ve çabuk hastalanırlar.

Fiziksel özellikleri arasında ise, balıketli ve minyon olmalarıyla dikkat çekerler. Tenleri genelde soluk renklidir ve gözlerinde mahmur bir ifade olur. Göz renkleri genelde açık kahverengidir ve sürekli ağladıkları için nemli görünür. Kilo almaya yatkın yapıdadırlar.

Balık Burcu Kadını İçin Hediyeler

Duygusal ve kırılgan balık burçları için ince düşünülmüş hediyeler seçmelisiniz.

Şu hediyeler balık burcu kadınları için idealdir;

 • 3D ay gece lambası moonlight 18 cm stand hediyeli dokunmatik
 • Beyaz renkli tüylü led perde
 • Güzellik ve bakım ürünleri
 • İpek gecelik
 • Kokulu mumlar ve tütsüler

Bunlar bir balık burcu kadınına alınabilecek en güzel hediyelerdir. Bunların yanı sıra, sanat tablosu, romantik bir kitap ya da müzik kutusu gibi hediyeler de alabilirsiniz.

3D Ay Gece Lambası Moonlight 18 Cm Stand Hediyeli Dokunmatik

Dekoratif bir aydınlatma ürünüdür. Usb ile çalışır. Yeşil, kırmızı ve beyaz renk seçenekleri vardır. Karanlıkta loş ışık sağlar.

Beyaz Renkli Tüylü Led Perde

Pembe tüylü bir perdedir ama ışıkları beyazdır. Usb ile çalışır. Ortama romantik bir hava katar.

Güzellik Ve Bakım Ürünleri

Balık burcu kadını güzel görünmeye bayılır. Güzellik ve bakım ürünleri, parfüm gibi hediyeler onu çok mutlu edecektir.

İpek Gecelik

İpek gecelik ve seksi iç çamaşırları, tutkulu, şehvetli ve romantik balık burcu kadınları için harika bir seçenektir.

Kokulu Mumlar Ve Tütsüler

Romantik ortamlara bayılan balık burcu kadınlar için mum çeşitleri ve hoş kokulu tütsüler de tercih edilebilir.

Etkileyici Evlilik, Nişan ve Sevgili Yıl Dönümü Hediyeleri

Etkileyici Evlilik, Nişan ve Sevgili Yıl Dönümü Hediyeleri

Eşimiz, sevgilimiz, nişanlımız tarafından özel günlerde hatırlanmak ve bir armağan sunulması kendimizi özel hissetmemizi sağlar. Birbirinden farklı yıl dönümü hediyeleri partnerinizin gönlünü alabilir, onu mutlu edebilirsiniz. Herkes hediye almayı aynı zamanda sevdiği insanı mutlu etmek için hediye vermeyi sever. Etkileyici ve düşünülmüş hediyelerin yeri naçizane her zaman ayrıdır.

Nasıl Bir Hediye Alabilirim?

O önemli gün yaklaştıysa ya da gelip çattıysa ve hali hazırda bir hediyeniz yoksa hemen anı kurtarmalısınız.

Peki, ne tür hediyeler alabilirsiniz;

 • Çiçek
 • Anlamlı kolye
 • Çanta
 • Sürpriz kutu
 • Kar küresi
 • Anlamlı biblo
 • Dekoratif araba kokusu
 • Tesbih
 • Şal, fular
 • Giyebileceğini düşündüğünüz bir kıyafet
 • Takı, aksesuar
 • Teknolojik ürün
 • Ayakkabı
 • Ofis ürünleri
 • Kişisel bakım ürünleri

Elbette ki o anlamlı güne birkaç dakika kaldıysa söyleyeceğiniz anlamlı sözlerden başka yapacak pek de bir şeyiniz yok demektir. Ve alacağınız hediye her ne olursa olsun içinde kendi cümlelerinizden oluşan birkaç sözcük o hediyeyi daha etkileyici kılacaktır.

Hediye Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Öncelikle hediye seçimi yaparken mutlaka eşinizi veya sevgilinizi iyi tanıyor olmanız gerekir. Eğer yeni tanışmış iseniz en yakın arkadaşından veya da sosyal medya üzerinden onun hakkında fikir sahibi olarak hediye seçimi yapmalısınız. Yani hediye seçiminde ki en önemli husus karşınızda ki partnerinizi iyi tanıyor olmanız ve hakkında bilgi sahibi olmanız olacaktır. En azından hangi rengi sevdiğini bile bilseniz o sizin için bir kurtarıcı olacaktır. Kızlar genelde aldıkları hediyelerin dışına yani kutusuna önem verirler yani eğer kız arkadaşınıza hediye alıyorsanız özenli paketlenmiş olması gerekir. Erkekler ise genellikle hediyelerin içinde ne olduğunu merak eder onun için erkek arkadaşınıza alıyorsanız gerçekten seveceği bir şey almanız tavsiyemdir.

Hediye Yerine Başka Ne Yapabilirim?

Aslında hediye bir şey vermekten ibaret değildir. Sevdiğiniz insan ile birlikte vakit geçirmek de bir armağandır. Özellikle çiftler partnerleri tarafından organize edilmiş bir etkinlikte beraber film izlemeyi yemek yemeyi daha çok sever aslında bu böylece o günü unutulmaz kılar. Sevdiğinize tatil hediye edebilirsiniz, onu gitmek istediği bir yere götürebilirsiniz veya izlemek istediği bir film için bir mekân hazırlayabilirsiniz. Sevdiği kitabı ona siz okuyabilirsiniz. Bence gönüller bir oldukça varlık armağandır sevenlere.

 

Sevgililer Gününde Ne Alınır

Sevgililer Gününde Ne Alınır?

14 Şubat Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla sevgilisi olan kişileri sevgililer gününde ne alınır araştırması yapmaya başlarlar. Sevgililer günü için alınabilecek çok sayıda hediye türünün bulunması insanların kararsız kalmasına neden olur. Ayrıca daha önceki yıllarda hediye almış kişiler yeni hediyenin farklı olması arayışına girerler. Alınabilecek hediyeler sıra dışı, romantik, kişisel ve cinsiyete bağlı olarak belirlenebilir.

Sevgililer Gününde Kadınlara Alınabilecek Hediyeler

Sevgiler gününe erkeklere göre kadınlar daha fazla önem verir. Bu nedenle erkeklerin sevgililerine bu özel gün için hediye bulmaları gerekir. Sevgililer gününde kadınlara alınabilecek pek çok hediye türü vardır.

Kadınlara sevgililer gününde şu hediyelerden alınabilir;

 • Doğal taş kolye
 • Kar küresi
 • Flamingo gece lambası
 • Askılı fotoğraf çerçevesi
 • Dede nine ışıklı biblo
 • Anı defteri
 • Müzik kutusu
 • Takı seti

Bu hediyeler tercih edilirken sevilen kişinin zevkine bağlı olarak seçim yapılabilir. Örneğin hediye alınacak kişi pembe rengini seviyorsa pembe renkte hazırlanmış ürünlerden tercih edilebilir. Yaptırılan güzel bir hediye paketiyle hediye takdim edilerek sevilen kişi mutlu edilebilir.

Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

Sevgililer gününden erkeklere hediye almakta mümkündür. Erkek bu günü çok fazla önemsemeseler de alınacak hediye onların mutlu olmasını sağlar. Erkeklere sevgililer gününde alınabilecek hediyeler arasında parfüm, kalem, gece lambası, fotoğraf çerçevesi, masa lambası, müzik kutusu, kupa veya kıyafet gibi ürünler tercih edilebilir. Sevgili olan kişi motor veya araç kullanıyorsa aracında kullanabileceği ürünler hediye olarak tercih edilebilir. Örneğin led ışıklı anahtarlık ve güneş enerjisiyle çalışan araba kokusu hediye olarak tercih edilebilir.

Sevgiliye Alınabilecek Romantik Hediyeler

Romantizmi seven sevgililer için tercih edilecek 14 Şubat hediyesi romantik bir hediye olmalıdır. Bu sayede kişi çok mutlu edilebilir. Sevgilisi için romantik hediye alan kişiler kalp detayının bulunduğu ürünleri hediye olarak tercih edebilirler. Örneğin kalpli bir kolye veya kalpli kutuda ayıcıklı güllü sabun gibi hediyeler tercih edilebilir. Ayrıca birlikte yaşlanmayı simgeleyen dede nine bibloları sevgilinin mutlu olmasını sağlayabilir.

Sevgiliye Alınabilecek Sıra Dışı Hediyeler

Sevgililer gününde alınan klasik hediyelerden sıkılan kişiler sıra dışı hediyeler tercih edebilirler. Örneğin evde vakit geçiren bir sevgiliye tepsi alınarak onun hem şaşırması hem mutlu olması sağlanabilir. Aynı şekilde günlük tutmayı seven sevgililer için anı defteri ve günlük hediye olarak alınabilir. Ayrıca kişiye özel yaptırılan roller kalem setleri de hediye olarak tercih edilebilir.

 

Sevgililer Günü Hediye Seçmenin İncelikleri

Sevgililer Günü Hediye Seçmenin İncelikleri

14 Şubat sevgiler günü yaklaşırken pek çok kişinin aklında “ne hediye alacağım?” sorusu bulunuyor. Özellikle uzun süredir sevgili olan çiftler, daha önce pek çok kategoride farklı hediyeler aldıkları için sevgililer gününde hediye almak konusunda daha fazla zorluk yaşıyor. 14 Şubat’ta erkeklere ve kadınlara alınabilecek çeşitli hediye seçenekleri için yazımıza göz atabilirsiniz.

Sevgililer Gününde Erkeklere Ne Alınabilir?

Erkeklere alınabilecek hediyeler, kadınlara oranla daha sınırlıdır. Ancak erkek arkadaşınızın belli bir hobisi ya da özel bir ilgi alanı varsa buna uygun olarak hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Örneğin erkek arkadaşınız müzik dinlemekten hoşlanıyorsa ona bir kulaklık hediye edebilirsiniz.

Genel olarak sevgililer gününde erkek arkadaşınıza alabileceğiniz bazı hediye önerileri şu şekildedir:

 • Gömlek ya da Kazak gibi giyim ürünleri
 • Saat
 • Kol düğmesi
 • Parfüm
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Bilgisayar oyunu
 • Kupa
 • Teknolojik ürünler
 • Aksesuar (kemer, çorap vb.)
 • Cüzdan ya da kartlık
 • Tespih
 • Kravat veya papyon
 • Maç ya da konser bileti

Sevgililer Gününde Kadınlar İçin Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Kadınlar için alınabilecek hediye seçenekleri çok daha fazladır. Şık bir akşam yemeğinin yanında kız arkadaşınıza güzel bir hediye alarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

Sevgililer gününde kadınlara alınabilecek bazı hediyeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Takı ( yüzük, kolye, bileklik, küpe )
 • Aksesuar
 • Çanta veya ayakkabı
 • Parfüm
 • Makyaj malzemeleri
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Kar küresi
 • Kişiye özel fotoğraf baskılı ürünler
 • Çiçek
 • Çikolata ve şekerlemeler
 • Uçan balonlar
 • Müzik kutusu
 • Gece lambası
 • Pelüş oyuncaklar

Bütün bunların yanı sıra, el yapımı hediyelerle de kız arkadaşınızı şımartabilirsiniz. Kız arkadaşınızla olan fotoğraflarınızı çeşitli notlarla süsleyerek bir albüm oluşturup ona hediye edebilirsiniz. Öte yandan kavanozları süsleyip, içine bir sürü farklı küçük not yazarak da kız arkadaşınızı mutlu etmeniz mümkün…

Eğer çizim yeteneğiniz varsa kız arkadaşınızla birlikte olan bir fotoğrafınızı kara kalem bir şekilde çizerek ona hediye edebilirsiniz. Satın aldığınız hediyelerin yanı sıra hayal gücünüzle ve el emeğinizle oluşturacağınız hediyeler de son derece değerli olacaktır.

 

14 Şubat Hediyeleri

14 Şubat Hediyeleri

Özel günlere özel bir merakı olan toplumlardan biri olan ülkemizde 14 Şubat günü önemli bir tarihtir. Sevgililerin bir birini anması ve anarken de hediyeleşmesi olarak bilinen bu tarihte her zevke, her yaşa ve her bütçeye uygun farklı, özel, etkili hediyeler vitrinleri süsler.

Hediye Olabilecekler

Tarih 14 Şubata yaklaşmadan önce gerek reklam gerekse hatırlatmalarla bugüne vurgu yapılır. En çok alınan 14 Şubat hediyeleri arasında kırmızı gül yer alırken;

 • İsim yazılı kupalar
 • Tekstil ürünleri
 • Tasarım ürünleri
 • Aksesuarlar
 • Çerçeveler
 • Özel bir akşam yemeği
 • Birlikte kısa bir tatil
 • Oyuncak
 • Canlı evcil hayvan
 • Mesleğe uygun aparatlar
 • Kişisel hediyeler bu güne özel bir program eşliğinde hediye edilir.

Hatırlanmak

Günün amacı elbette ki hatırlanmaktır. Ancak bu hatırlanmayı bir obje ile ölümsüzleştirmek çok daha anlamlı ve değerli olmaktadır. Bugünü iple çeken sevgililer bugüne özel hazırlıklar yapar. 14 Şubatın rengi kırmızıdır. Kırmızı aşkın rengi olarak bilinir ve bu renkle hediyeler ambalajlanır. Varlığından haberdarım ve varlığını sahipleniyorum hissinin sevgililer arasında en yoğun yaşandığı gün olan 14 Şubatta yapılacak her özel etkinliğin etkisi daha etken olmaktadır. Sevgilisi olanların bu tarihe özel bir etkinlik yapması bu nedenle gittikçe yaygınlaşan bir ritüele dönüşmektedir.

Kişiye Özel

Sevgililerin özel olarak hatırlandığı 14 Şubatta sevdiğiniz kız ya da erkeğe alacağınız hediye onun kişiliğine uygun olmalıdır. Nelerden hoşlandığı, ve onu ya da kendinizi yansıtacak bir hediye seçimi doğru bir seçim olacak, karşıya da sevginiz hakkında olumlu etki yansıtacaktır.

Maddi Değil Manevi

14 Şubat için alacağınız hediye için kendinizi kasmamanız gerekir. Seviyor ve seviliyorsanız küçük bir anahtarlığa yükleyeceğiniz duygu ve anlam manevi olarak yeterli gelecektir. Dünyaları sevgiliye almak herkes ister ancak bütçeniz buna uygun değilse sevgiliniz bunu anlayacaktır.

Bu özel günlerde hatırlanmanın ayrı bir değeri olduğuna vurgu yapmaya çalıştık. Bir sevgiliniz var ise onu bugüne özel hatırlamanız gerektiğini biliniz. Sevgilinize ne tür hediye almakta kararsız iseniz internet sitelerini ziyaret ederek fikir edinebilirsiniz.

 

asker sevgiliye hediye

Asker Sevgiliye Hediye Seçenekleri

Hediye almak veya vermek için özel bir gün beklememek gerekir. Karşınızdaki insanı mutlu etmek için ona uygun birden fazla hediye seçeneği düşünebilirsiniz. Bazen eşe bazen ise sevgiliye hediye almak zor olabiliyor. Hediye seçerken veya karar verirken zamanın birçoğunu boşa harcayabiliyoruz. Bu yüzden fikir almak gerekebiliyor. En zor seçimde askerde olan sevgiliye ne alınabileceğidir. Peki, askerde olan bir sevgiliye neler alınabilir? Hediye seçerken askere hediye nasıl olmalıdır? Bir göz atalım.

Asker Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler Nelerdir?

Asker sevgiliye hediye seçenekleri oldukça fazladır. Öncelikle hediye seçerken ihtiyaçlar belirlenebilir. İhtiyaçlar bazen güzel bir hediye seçeneği oluşturmaktadır.

Alınacak hediyeler şunlardır:

 • Ahşap kutulu isimlik, teşbih
 • Resimli kupa
 • Parfüm
 • Fotoğrafınızın olduğu fotoğraf albümü
 • Fotoğraf çerçevesi
 • Şapka, atkı
 • Pantolon
 • Cüzdan
 • Anahtarlık
 • Aşk sözcükleri yazan kavanoz
 • Tatlı şekerlemeler
 • Mont
 • İsme özel telefon kılıfı
 • Film şeridi şeklinde ürünler
 • Hediye kutusu

Askerde olan sevgilinize birbirinden farklı şekilde ve renkte hediyeler alabilirsiniz. Hediyenin yanına kendi fotoğrafınızı göndermeniz de onu mutlu edecektir.

Sevgiliye Kar Küresi Alınabilir

Askerde olan sevgiliye en güzel hediyelerden biri kar küresi olacaktır. Kar küresi hem romantik hem hoş bir hediye seçeneği olacaktır. Manevi olarak güzel bir hediyedir. Aynı zamanda müzik kutuları da sık tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Bu tür hediyeler daha çok duygusal hediyelerdir. Kendinizi hatırlatmak için güzel seçeneklerdir.

Asker Sevgiliye Özel Fotoğraf Albümü

Günümüzde sevgililere özel birçok hediye hazırlanabilmektedir. Bunların başında da fotoğraf çerçeveleri ve fotoğraf albümleri yer alıyor. Sevgilinizle olan fotoğrafları çıkarttırabilirsiniz. Çıkartılan fotoğraflarla çok güzel albümler yapılıyor. Fotoğrafların altına güzel sözler de yazılabilmektedir. Bu sayede hem anıları ölümsüzleştirebilir hem de sevgilinize mutlu olacağı güzel ve özel bir hediye vermiş olursunuz.

Asker Sevgiliye Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır? Neler Alınabilir?

Asker sevgiliye alınacak güzel hediyelerden bazılarında kıyafetlerdir. Sevgilinizin bulunduğu şehre uygun giysiler hediye edebilirsiniz. Soğuk alanlar için mont, atkı, şapka, bot gibi ürünler güzel bir hediye olmaktadır. Kazak ve hırka gibi ürünler de soğuk havalarda işe yarayan hediyelerdendir. Askere kıyafet seçerken ihtiyaca yönelik tercihler yapılmalıdır.